Sektörler


Sayfalar

cookie yok

Profesyonel Temizlik Ürünleri

Konaklama sektörünün, misafirlerini etkileyecek ve sadakatlerini sağlayacak temizliğe ulaşmaları ve operasyonel verimlilik için gereken ürün, sistem, servis, prosedür ve eğitim programlarını içeren 360° Koruma Programı, misafirhanenin tüm alanlarına hitap eden bir temizlik programıdır. Programın bir parçası olan Oasis Pro Premium spa ve fitness alanlarının da hijyen ihtiyaçlarını karşılayan ultra konsantre ürünlerden oluşur. Oasis Pro 14 Premium, formülündeki nano teknolojisi sayesinde yüzeyleri mükemmel bir şekilde temizlerken lekesiz bir parlaklık sağlar. İçeriğindeki nano partiküller yüzeyde koruyucu bir film tabakası oluşturur, bu sayede kirin tutunması ve kireç oluşumu zorlaşır. Yüzeyler hem daha seyrek hem de daha kolay temizlenir. Oasis Pro 62 Premium, mikro emülsiyon teknolojisi sayesinde spa alanlarında sıkça rastlanan kozmetik krem, yağ, sabun artıkları ve kireç gibi kirleri sert su koşullarında dahi fazla mekanik gerektirmeden çıkarır. Mermer yüzeylerde de güvenle kullanılır. Klozet temizliğinde kullanılan Oasis Pro 64 Premium kireci, organik birikimleri ve çıkarılması zor kirleri fazla mekanik gerektirmeden çıkarır. İçeriğindeki özel aktif maddeler sayesinde tekrar kirlenmeyi geciktirir. Hijyenin çok önemli olduğu spa ve havuz alanlarında dezenfeksiyon da Oasis Pro 20 Premium ürünüyle sağlanıyor. Biyosidal ruhsata sahip bu ürün EN 13727’ye göre bakterisidal ve EN 1650’ye göre fungisidal etkilidir.

Uygunluk, durum tespiti, izlenebilirlik ve denetim her modern üretici için kilit sloganlardır. Zor olan, karlı bir işletmeyi yönetirken etkin ve verimli bir şekilde tüm kalite, sertifikasyon ve denetim şartlarının nasıl karşılanacağıdır.

Tüm hijyen sistemleri belgelenmiş prosedürleri, yönetmelikleri ve meslek kurallarını sağlamak amacıyla düzenli olarak denetlenmelidir.

 

http://ecolabantalya.com/
Yazar Hakkında

dakika

Ecolab ANTALYA

http://ecolabantalya.com/


Yorumlar


İlk yorumu sen yap!:

CevabınWeb sitenize yorum yapılsın!

Rasgele Makale


Urgeclick.com Favori Listesi oluşturma ve Backlink Projesi
Foreverautohits.com Ziyaretçi Takas Sitesi
PirePin.com Web Sitesi Dizin Projesi
AdPin.net Site Adresi Kısaltma, Raporlama Projesi
Nanotoms.com Nano ve Biokimyasal Temizlik Ürünleri
Zexir.com Sosyal Paylaşım Projesi