Sektörler


Sayfalar

cookie yok

Su Arıtma Antalya'da

—Mekanik taahhüt firmalarında, fabrikalarda su arıtma ve geri kazanım atıksu arıtma tesisleri projelendirme, montaj, devreye alma ve satış sonrası servis hizmeti,
—Apartman, site, resmi veya özel kuruluşların ve hastanelerin hamsu arıtımı ya da arıtma sistemi ile içme suyu kalitesinde veya istenilen kalitede su üretimi yapan sistemlerin, projelendirmesi, montaj ve anahtar teslim yapımı.
—Mevcut veya yeni yapılması planlanan su ve atıksu arıtma tesisleri ile ilgili keşif, proje ve dizaynların gerçekleştirilmesi, ekipman, sarf malzeme, teknik servis, montaj, devreye alma işlemlerinin hayata geçirilmesi.
—İstenilen her kalitede, deiyonize dealkalinize, saf su, yumuşak su üretimi yapan sistemlerin dizayn, montaj ve anahtar teslim yapımı.
—Yıkama ve boyama işlemleri için ihtiyaç duyulan kalitede su üretimini gerçekleştiren arıtma sistemleri.
—Kaplama sektörü için saf su üretimi gerçekleştiren arıtma sistemlerinin projelendirme, montaj ve anahtar teslim yapımı, mevcut sistemler için gerekli sarf malzeme temini ve teknik servis hizmeti.
—Askeri tesisler için ihtiyaç duyulan genel su ve atıksu arıtma ve arıtım tesislerinin projelendirilmesi, imalat, montaj, servis ve devreye alma hizmetleri.
—Mobil su arıtma sistemleri ile kamp ve geçici yerleşim yerleri için ihtiyaç duyduğu, kaynağı belli olmayan suların içilebilir su haline getirilmesi. ile bir ANGSTROM markası AQUACHEM Çözüm ortağınız.

 

Son teknolojik modern üretim yöntemleri kullanılarak ev ve işyerlerimizdeki musluklardan akan suyu içilebilir, kullanılabilir hale getiren su arıtıma cihazları kullanımıza sunuyoruz.
Angstrom Mühendislik Şirketi. AQUACHEM markasıyla kullanıcılarına sunduğu ev tipi su arıtma cihazlarında, fazla yer kaplamayan, ergonomik tasarımlara sahip ve tüm ev için uygulanabilme özelliğine dikkat etmektedir.
Günümüz teknolojilerinde Reverse Osmoz (ters ozmos) sistemiyle üretilen su arıtma cihazlarından geçen su, önce ön filtrasyona tabi tutulur. “Partikül filtresi” olarak ta adlandırılan bu filtrede, su içinde bulunan ve beş mikrondan daha büyük ebatlarda olan tüm partiküller yok edilir.
Bu işlemin ardından kısmi arıtılmış olan su aktif karbon filtrasyonuna tabi tutulur. “Aktif karbon filtre”, özellikle içme suyunda istenmeyen kötü tat ve kokuları yok eder ve kullanım suyunda bile bulunmaması gereken kloru sudan ayırır.
Kısaca AQUACHEM markalı su arıtma cihazlarımız, şebeke suyundan kaynak suyu kalitesinde su elde etmek için bütün donanıma sahiptir.

 

 

http://angstrom.com.tr/
Yazar Hakkında

dakika

http://angstrom.com.tr/  Su Arıtma Antalya


Yorumlar


İlk yorumu sen yap!:

CevabınWeb sitenize yorum yapılsın!

Rasgele Makale


Urgeclick.com Favori Listesi oluşturma ve Backlink Projesi
Foreverautohits.com Ziyaretçi Takas Sitesi
PirePin.com Web Sitesi Dizin Projesi
AdPin.net Site Adresi Kısaltma, Raporlama Projesi
Nanotoms.com Nano ve Biokimyasal Temizlik Ürünleri
Zexir.com Sosyal Paylaşım Projesi